Płomień Morawsko - strona nieoficjalna

Transfery

Przyszli:

- Lasowy Jakub (JKS Jarosław)

- Jagoda Michał (JKS Jarosław)

- Pindak Jakub (Piast Tuczempy)

Odeszli:

- Czyż Maciej (koniec wieku juniora)

- Cena Dominik (koniec wieku juniora)

- Kalemba Jakub (koniec wieku juniora)

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zadanie Wykonane!

• autor: PlomienDejmn99, 2017-09-09 18:44

PŁOMIEŃ MORAWSKO 3:2 (2:1) Zorza Jagiełła

1:0 10' Cena Dominik (bezpośprednio z rzutu rożnego)
 2:0 25' Cena Dominik (as. Sęk Dawid)

2:1 35' Zorza (Sam na sam)
                    2:2 75' Zorza (Po rykoszecie)

3:2 84' Sęk Dawid (as. Lewandowski Michał)

Skład: Czyż (K)- Duda Jakub,Drabik,Gołąb,Kowal-Nietrzeba,Cena(60'Kosałka),Zarębiński(82'Kamiński),Sęk,Czykalski(85'Różycki)-Lewandowski

Więcej w rozwinięciu ->

Pierwszy mecz ligowy sezonu 2017/2018 już za nami. W spotkaniu z Zorzą widzieliśmy różne oblicza naszego zespołu. Momentami gra porywała lecz niestety zdarzały nam się również przestoje.

Od początku spotkania inicjatywę narzucił Płomień. W 10 minucie do wykonania rzutu rożnego podszedł Dominik Cena który sprytną wrzutką zaskoczył bramkarza i wyprowadził Płomień na prowadzenie w tym spotkaniu. Goście długo nie mogli otrząsnąć się po straconej bramce. Ich ataki zatrzymywały się na bloku defensywnym naszego zespołu. Groźne sytuacje stwarzali jedynie po stałych fragmentach gry. W 25 minucie podanie na wolne pole od Dawida Sęka otrzymał Dominik Cena który w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzałem po długim słupku podwyższył rezultat. Od 30 minuty obserwowaliśmy nieporadność naszych zawodników która zakończyła się golem w 35 minucie dla ekipy gości. Zawodnik przyjezdnych łatwo ograł 3 zawodników Płomienia i strzałem od słupka dał Zorzy gola kontaktowego.

W drugiej połowie Zorza ruszyła zdecydowanie do ataku a Płomień momentami desperacko się bronił. Po jednym ze stałych fragmentow gry zawodnik Zorzy znalazł się w 100% sytuacji lecz strzałem piętką z ok. 3 metra nie udało mu się zdobyć bramki dzięki interwencji naszego bramkarza ktory obronił strzał i przytomnosci obroncow którzy błyskawicznie oddalili zagrożenie. W 75 minucie ponowną nieporadność naszych obroncow wykorzystał kapitan Zorzy po strzale którego piłka odbiła się od plecow jednego z naszych zawodników i wpadła w same okienko bramki. Płomień nie zamierzał się poddać i za wszelką cenę dążył do zdobycia zwycięskiej bramki. W 80 minucie meczu fenomenalny strzał oddał Albert Zarębiński lecz bramkarz gości kapitalnie interweniował w tej sytuacji. kilka minut później ten sam zawodnik dograł w wspaniały sposób piłke do Michała Lewandowskiego który znalazł się w sytuacji sam na sam lecz górą był bramkarz. W 84 minucie przytomnie zachował się nasz ,,Lewy'' który na prawym skrzydle wypatrzył Dawida Sęka a ten atomowym strzałem dał Płomieniowi zwycięską bramke. W 90 minucie spotkania goście mieli 100% okazje lecz górą był nasz bramkarz broniąc sytuacje ,,sam na sam''! W dzisiejszym spotkaniu w zespole juniorów Płomienia zadebiutowało kilku nowych zawodników, a byli to: Mikołaj Drabik, Rafał Różycki, Hubert Kamiński, Patryk Czykalski, Albert Zarębiński, Jakub Kosałka!

Pozostałe Wyniki 1 kolejki:

PRO-100 Wietlin - KS Szówsko 2:13

Błękitni Pełkinie - Wisłoczanka Tryńcza 2:3

Autor: Treść:pozostało znaków:

Które miejsce na koneic sezonu zajmie Płomień?

28.08 PŁOMIEŃ - Maćkówka

31.08 Wiązownica - PŁOMIEŃ

07.09 PŁOMIEŃ - Dubiecko

14.09 Pruchnik - PŁOMIEŃ

21.09 PŁOMIEŃ - Gorzyce

28.09 Sieniawa - PŁOMIEŃ

05.10 PŁOMIEŃ - Zadąbrowie

12.10 Zarzecze - PŁOMIEŃ

19.10 PŁOMIEŃ - Majdan Sieniawski

26.10 PŁOMIEŃ - Oleszyce

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Płomień MorawskoSan Gorzyce
Płomień Morawsko 0:0 San Gorzyce
2019-09-19, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Płomień Morawsko 0:0 San Gorzyce
GKS Majdan Sieniawski pauza
Czarni Oleszyce (b) 2:2 Start Pruchnik
GAP Zarzecze (b) 4:0 Sokół Sieniawa
Huragan Gniewczyna 1:2 Pogórze Dubiecko
Błękitni Maćkówka 2:4 KS Wiązownica

Start Pruchnik - Huragan Gniewczyna
Sokół Sieniawa - Płomień Morawsko
Pogórze Dubiecko - Błękitni Maćkówka
San Gorzyce - Czarni Oleszyce (b)
GKS Majdan Sieniawski - KS Wiązownica
GAP Zarzecze (b) - pauza

Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.